Jūsų krepšelis

Parašykite mums: info@gempa.lt

Greitai vykdome jūsų užsakymus!

Paskambinkite mums: +370 685 29074 arba +370 647 38877 

Apie mus

Mes esame įmonė, kuri įgyvendins visas Jūsų inovatyvias idėjas. Savo gaminiams mes siekiame įkvėpti gyvybės, todėl Jums sukurti produktai bus išskirtiniai. Atėjo laikas Jūsų idėjas realizuoti kartu.

Precizinius gaminius kuriame nuo 1996 metų

Konstravimas. Dizainas. Gamyba. Techninė priežiūra. Konsultacijos. Nuo idėjos iki jos realizavimo. Ilgalaikė patirtis ir žinios. Profesionali ir stabili Komanda. Bendradarbiaujame su vienomis pažangiausių Lietuvos įmonių (lazerinių sistemų, optikos, medicinos, pramonės, muzikos, saulės energetikos ir kitose srityse). Didžiuojamės savo darbu ir vertiname ilgalaikius santykius su klientais.

Esame universalūs ir išskirtiniai

Prisitaikome prie individualių klientų poreikių. Kliento brėžinių patikra ir konsultacijos. Inovatyvūs ir patikrinti konstrukciniai sprendimai. Nuo mokslinių tyrimų (maketo ir prototipo sukūrimas / gamyba, bandomosios partijos) iki vienetinių ir serijinių gaminių. Dirbame su įvairiais metalais ir plastikais. Atliekamų gamybinių operacijų įvairovė (CNC frezavimas, CNC tekinimas, frezavimas, tekinimas, plokščias šlifavimas, apvalus šlifavimas, sriegio šlifavimas, terminis apdirbimas, krumplių pjovimas, spyruoklių gamyba, šaltkalviški darbai)

Naudojame šiuolaikinius inovatyvius įrengimus ir programinę įrangą

  • Design program SOLIDWORKS
  • Manufacturing solution integrated with SOLIDWORKS program
  • CAMWORKS
  • Innovative CNC milling and CNC turning centers
  • 3D printing (including PEEK)