Your Cart

Parašykite mums: info@gempa.lt

Greitai vykdome jūsų užsakymus!

Paskambinkite mums: +370 685 29074 arba +370 647 38877 

Apie mus

Mes esame įmonė, kuri įgyvendins visas jūsų novatoriškas idėjas. Stengiamės įkvėpti gyvybės į savo produktus, todėl jums sukurti produktai bus unikalūs. Laikas kartu įgyvendinti jūsų idėjas.

Kuriame precizinius produktus nuo 1996 m.

Konstravimas. Dizainas. Gamyba. Priežiūra. Konsultacijos. Nuo idėjos iki jos realizavimo. Ilgalaikė patirtis ir žinios. Profesionali ir stabili komanda. Bendradarbiaujame su viena pažangiausių Lietuvos bendrovių (lazerinėse sistemose, optikos, medicinos, pramonės, muzikos, saulės energijos ir kitose srityse). Didžiuojamės savo darbu ir vertiname ilgalaikius santykius su klientais.

Mes universalūs ir unikalūs

Mes prisitaikome prie individualių klientų poreikių. Klientų braižymo tikrinimas ir konsultacijos. Naujoviški ir išbandyti dizaino sprendimai. Nuo mokslinių tyrimų (projektavimas ir prototipų kūrimas/gamyba, bandymų partijos) iki vienetinių ir serijinių produktų. Dirbame su įvairiais metalais ir plastikais. Gamybos operacijų įvairovė (CNC frezavimas, CNC tekinimas, frezavimas, tekinimas, plokščiasis šlifavimas, apvalusis šlifavimas, srieginis šlifavimas, terminis apdorojimas, krumpliaračių pjovimas, spyruoklių gamyba, šaltasis apdirbimas)

Mes naudojame modernią novatorišką įrangą ir programinę įrangą

  • Dizaino programa SOLIDWORKS
  • Gamybos sprendimai, integruotas į SOLIDWORKS programą
  • CAMWORKS
  • Inovatyvūs CNC frezavimo ir CNC tekinimo centrai
  • 3D spausdinimas (įskaitant PEEK)